Get Adobe Flash player

O NAS

Nasza firma jako spółka z o.o. działa od 2004 roku, natomiast obróbką stali nierdzewnej zajmujemy się od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w produkcji balustrad, schodów, elementów wyposażenia wnętrz na indywidualne zamówienia, jak również wykonujemy realizacje w oparciu o otrzymane projekty.

Wieloletnie doświadczenie i duża ilość oraz różnorodność wykonanych realizacji pozwala nam na kompetentne doradztwo w dziedzinie obróbki stali i tworzenia elementów wyposażenia wnętrz. Zwracamy szczególną uwagę na staranność wykonania, dbałość o szczegóły i walory użyteczne oraz estetyczne. Stosowane materiały i używane technologie zapewniają trwałość oferowanych przez nas produktów. Współpracujemy także z doświadczonymi firmami zajmującymi się obróbką szkła i drewna, co pozwala nam na łączenie tych materiałów w naszych wyrobach.

Swoje realizacje wykonujemy zgodnie z Polskimi Normami oraz przepisami Prawa Budowlanego, a używane przez nas materiały posiadają stosowne atesty, certyfikaty lub inne dokumenty normatywne.